آنتی باج افزار رایگان کسپرسکی؛ محافظ کسب و کار شما

#1
اخبار امنیتی را تا چه اندازه دنبال می کنید؟ آیا از خرابکاری های روزافزون باج افزارها خبر دارید؟ آن ها را می شناسید و می دانید که هنگام قربانی شدن آن ها چه کارهایی را باید انجام داد؟ ما در این مقاله قصد داریم راه های مقابله با باج افزارها را برای کمپانی ها و کسب و کارها مطرح سازیم تا از شیوع کدهای مخرب و پخش آن ها در شبکه و زیرساخت های یک مجموعه جلوگیری کرد.شرکت ها در هر اندازه ای که باشند، چه کوچک و چه بزرگ توسط مجرمان مورد هدف قرار می گیرند. هکرهای خبره با رمزنگاری های پیچیده و گروگان گیری اطلاعات مهم و حساس یک مجموعه، قربانیان را به پرداخت باج های سنگین مجبور می کنند. 

 ابزاری رایگان و قوی مناسب کسب و کارها

 ابزار آنتی باج افزار کسپرسکی برای کسب و کارها به محافظت کسب و کار شما در برابر یکی از سریع ترین خطرات رو به رشد در سال های 2016 و 2017 کمک خواهد کرد.
 •  ابزار رایگان به آسانی سیستم را اسکن، باج افزارها را مسدود و در صورت مشاهده ی هرگونه بدافزارهای رمزنگار بلافاصله آن ها بلوک می کند.
 • آنتی باج افزار کسپرسکی با اکثر نرم افزارهای امنیتی سازگار است و کار می کند و حتما نیاز به نصب بودن آنتی ویروس کسپرسکی ندارید.
 •  راهنما و مشاوره ی شما برای محافظت از کسب و کارتان خواهد بود.

مطمئن ترین و تضمین شده ترین تست امنیتی جهان روی ابزار انجام شده است
 
 • آنتی باج افزار کسپرسکی برای محافظت از کسب و کار شما در برابر یکی از سریع ترین تهدیدات در حال رشد در سال 2016 کمک خواهد کرد.
 • در این ابزار پیشرفته ترین تکنولوژی که در اند پوینت سکیوریتی کسپرسکی وجود دارد، به کار رفته است.
 •   آنتی باج افزار کسپرسکی بر پایه ی امنیت شبکه ی کسپرسکی اختصاص داده شده است.
 •  ماژول سیستم واچر در این ابزار به منظور جلوگیری از فعالیت های مشکوک و بازگرداندن اقدامات مخرب به حالت قبل قرار داده شده است.


شبکه ی امنیت کسپرسکی به سرعت اعتبار فایل ها و URL ها را از طریق سیستم ابری چک می کند و سیستم نظارت رفتار برنامه ها را کنترل کرده و حفاظت پیشگیرانه ای در برابر نسخه های تروجان های ناشناخته فراهم می کند. اما مهمتر از آن، ابزار ما می تواند فایل هایی که توسط برنامه های مشکوک باز شده اند را بک آپ گیری کند.

البته این در صورتی امکان پذیر است که اقدامات انجام شده توسط برنامه های مخرب اثبات شده باشد.علاوه بر ویژگی های گسترده ی طراحی شده برای محافظت در برابر تهدیدات شناخته شده، ناشناس و پیشرفته، قابلیت های anti-cryptomalware که در دیگر نسخه های راهکارهای لابراتوار کسپرسکی وجود دارد نیز در این ابزار گنجانده شده است.شایان ذکر است که این ابزار نمی تواند جایگزین محصولات کامل همانند اند پوینت کسپرسکی برای کسب و کارها و اسمال آفیس کسپرسکی باشد.

اما با این حال، این ابزار می تواند همانند یک لایه امنیتی اضافی همراه با راهکار های دیگر امنیتی به سیستم های شما خدمت کند و به تقویت دفاع زیرساخت های کمپانی ها کمک بسزایی کند. برای دانلود این ابزار اینجا کلیک کنید.
 
تصویر
 
 راه های دیگر محافظت در برابر باج افزارها در کسب و کارها
 •  پرسنل خود را با مهندسی اجتماعی آشنا سازید و آموزش های لازم را در این باره به آن ها بدهید. مهندسی اجتماعی اغلب برای وادار کردن یک قربانی به باز کردن یک سند و یا کلیک کردن بر روی یک لینک آلوده با استفاده از اکسپلویت مورد استفاده قرار می گیرد.

 •   استفاده از یک راهکار امنیتی مناسب برای کل سیستم ها و البته سروربه طور کاملا خاصی شما به یک راهکار امنیتی مجهز با مکانیزم پیشگیری از اکسپلویت ها و یا حداقل تشخیص مبتنی بر رفتار آن ها نیاز دارید.

 •  به روز باشید. تمام نرم افزارهای نصب شده بر روی کامپیوترهای شخصی خود را به روز نگه دارید و در صورت دسترسی، قابلیت به روزرسانی خودکار را فعال سازید.

 •  سرویس مدیریت پچ را بکارگیرید. اگر که شما شبکه ی کامپیوترها را مدیریت می کنید، از راهکارهای مدیریت پچ برای بروزرسانی متمرکز نرم افزارهایی که تحت کنترل شما هستند استفاده کنید.

 •  نرم افزارها را عاقلانه انتخاب کنید. در صورت امکان نرم افزاری را انتخاب نمایید که فراهم کننده ی آن در برابر مشکلات و آسیب پذیری های آن مسئول باشد. نرم افزار را از وجود هرگونه باگ امنیتی بررسی کنید.
در صورتی که به دنبال یک راهکار امنیتی جدید و کامل هستید و در حال ارزیابی گرینه های متعدد خود هستید، پیشنهاد ما برای شما اندپوینت کسپرسکی برای سازمان ها است. شما می توانید نسخه ی آزمایشی 30 روزه ی آن را توسط این لینک دریافت کنید.

بازگشت به “باج افزارها ransomwares”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان

cron